Jdi na obsah Jdi na menu
 


norkys batista rozhovor

3. 12. 2006

ObrazekNORKYS BATISTA O SVÉM ŽIVOTĚ

Jak se cítíš po tak velkém úspěchu, jaký sklidila Má tlustá Valentýna?

 Má tlustá Valentýna se prodala do mnoha zemí a já z toho mám velkou radost. Byla to moje druhá telenovela a s touto rolí jsem velice spokojena.

Pověz mi něco ze svého soukromí, prozraď něco o svých rodičích, sourozencích a o svém manželovi. Kde jsi se narodila a kde jsi vyrostla? Jaké bylo tvoje dětství?

 Mám sedm sourozenců, je nás tedy osm: pět dívek a tři kluci. Já jsem se narodila jako třetí v pořadí, přede mnou se narodili mí bratři. Jsem vdaná a můj manžel Leonardo Luttinger je i můj manažer. Když zrovna nemám práci, děláme spoustu věcí spolu, jezdíme na dovolenou, chodíme na procházky atd. Natočila jsem tři telenovely těsně po sobě, první byla Juana la Virgen, současně jsem natáčela Mou tlustou Valentýnu a po velkém úspěchu, který tato telenovela sklidila, jsem začala natáčet Estrambótica Anastasia (Bláznivá Anastasia).

Jaké to bylo hrát trojče?

Moc dobrá pracovní i osobní zkušenost, protože jsem se hodně naučila. Byla to ale tvrdá práce, i když velice obohacující.

Jaké jsou ve Venezuele ženy? Je tam hodně exotických dívek jako ty?

Ano, je tam hodně, jak mi říkáme, morenitas. Nejsme všechny morenitas, ale je tam mnoho exotických dívek. Najdeš u nás mulatky, indiánky, bělošky i skořicové krásky. Jsme exotickou směsí mulatů, mesticů, kam patří indiáni, Afričané i běloši. Všechny jsme ale Latinoameričanky, prostě latinská krev. Myslím, že jakmile se někde ve světě objeví Venezuelanka, lidé hned uhodnou, odkud je. Je to ale taky tím, že Venezuelanky jsou vždy skvělě upravené, hezky oblečené a nesou se jako královny.

Dozvěděl jsem se, že nemáš ráda zvířata. Je to pravda? Ženy totiž obvykle milují psy a kočky.

Ne, ne, ne!!! Já nesnáším žádné zvíře, ale opravdu žádné!

Proč?

Mám z nich panický strach. Bojím se jich! Vidím zvíře a ráda bych řekla: „To je krásné zvířátko!“ Jenže se ho nemůžu ani dotknout, vzít ho do náruče nepřichází v úvahu! Jednou jsem musela pracovat s opicí. Měla jsem ji vzít do náruče, natočit první díl telenovely na jedné hoře. Měla jsem pocit, že ten odpor opravdu nepřekonám, že snad umřu. Nechtěla jsem, plakala jsem a křičela. Režisér říkal: „Prosím tě, Norky, musíme natočit tu scénu, nemáme moc času, ta opička ti nic neudělá, je maličká, naprosto bezbranná,“ ale já jsem řekla Néééééééééé! (Křičí, jako kdyby dostala panický záchvat).

Jednou jsi řekla, že to první, co sleduješ na muži, je srdce, i když ho vlastně nemůžeš vidět. Jak moc je pro tebe důležité, jak muž vypadá?

U každého muže, který tě zaujme, jde především o vzájemné jiskření. Musí tam něco být, musí mezi těmi dvěma něco vzniknout, musí se navzájem přitahovat. Jistě že tě na první pohled zaujme zevnějšek, ale čím víc si s tím mužem povídáš, tím lépe ho poznáváš a přemýšlíš o tom, jaký je jako člověk. Já jsem rodinný typ, ale na druhou stranu taky moc ráda chodím tancovat a bavit se. Jsem velice otevřená a mám ráda podobnou otevřenost i u mužů, na druhou stranu je pro mě stejně důležité, aby byl muž pro rodinu. Všímám si, jak se chová ke své mamince. Moje babička mi vždycky kladla na srdce, že jak se muž chová ke svým rodičům, tak se také bude chovat k jiným lidem, a samozřejmě i ke své ženě.

Je tvůj mažel krásný a sympatický?

Jistě! Leonardo je úžasný fešák!!! Úžasný! Je moc hezký, je to velký profesionál, dělá mi manažera a kromě toho všeho má srdce ze zlata! Je inteligentní, věrný, chápající a láskyplný. Kdyby neměl takovou povahu, nebyli bychom spolu! Už jsme svoji dva roky a před tím jsme spolu pět let chodili.

Kdy budeš mít děti?

Zatím ne, za dva tři roky.

Chceš mít hodně dětí stejně jako tvoji rodiče?

Myslím že ne. Nechci víc než dvě děti. Jinak to nejde, je to i finanční záležitost, vychovat dítě není snadné.

Řekla jsi, že jsi velký snílek, že jsi upřímná a nevíš, jestli je to dobrá či špatná vlastnost. Prý jsi také impulzivní... Můžeš to nějak rozvést?

Jsem natolik upřímná, že můžu říct věci na rovinu, aniž bych si je rozmyslela, a je mi celkem jedno, komu je říkám. Jsem dost impulzivní a často pak lituju toho, co jsem řekla.

Na svém těle máš nejraději ňadra a nejméně se ti líbí lýtka...

Ňadra se mi moc líbí, protože jsou celkem pohodlná (směje se jako malá holčička). Moje jsou taková, jaká mi je pánbůh nadělil, nejsou chirurgicky upravená, a proto se mi líbí. Moje lýtka se mi dřív nelíbila, ale už se mi líbí. Když nafotím nějaké snímky, lidé mi říkají, že mám moc hezké nohy, štíhlé a dlouhé. Mám elegantní nohy a teď mám ráda i svá lýtka.

Není trochu rozpor v tom, když tvrdíš: Jsem sexy, ale nejsem sexuální objekt?

Když říkám, že jsem sexy, myslím tím, že mám ráda minisukně, ráda ukazuju svoje poprsí, mám ráda přiléhavé oblečení, ale co nemám ráda, je být sexuálním objektem.

Jistě. Ale jako muž musím říct, že když vidím tak krásnou ženu, jako jsi ty, a když je tak sexy oblečená, cítím touhu, nebo ne? Pro mě je žena sexuálním objektem, jakmile je krásná, atraktivní. To je normální, že cítím touhu, nemyslíš?

Samozřejmě máš pravdu. I já jsem nafotila kalendář se sexy fotkama a můj manžel mi tvrdí, že si ho nekupují jen muži, ale i ženy. Nevím. Já chci jen říct, že se cítím sexy, ale přitom se necítím jako sexuální objekt.

NORKYS BATISTA O EA

Tvé postavy jsou většinou modelky. Nebojíš se, že si tě lidé zaškatulkují jako manekýnku?

Ne, protože Anastasia předvádí šperky a je modelkou pro slavné malíře. Navíc je to manekýnka vyzrálejší a dospělejší, ne tak lehkomyslná. Zatímco Chiqui Lorenz byla dívka nevyzrálá a hodně nevychovaná...

Povíš nám o Anastasii?

Anastsia je bláznivá modelka šperku Borofsky a stane se slepičkou snášející zlatá vejce pro tuto rodinu. Po tom, co pracuje pro firmu dědečka svého manžela, stane se tváří jeho šperků. Ona je skvělá matka své tříleté dcery. Má srdce na pravém místě protože pracuje v dobročinnosti.

Cítíš se připravena na tuto roli?

Je to závazek, a věřím že vše dopadne dobře. Jestliže mi v RCTV dali tuto roli, tak proto, že mi věří.Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Strident blood press symptoms

(Agenrodand, 12. 10. 2018 22:43)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-10mg-prix/

Can you stand for the influence

(Agenrodand, 28. 9. 2018 13:38)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-du-vrai-cialis-en-ligne/

Blood Power : Blood on chart

(AAnaspNowwoors, 10. 7. 2018 7:53)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20mg-tadalafil-en-france/

vzkaz

(Nataša, 14. 6. 2009 21:54)

Pohodová ženská je dobrá herečka jedna telenovela se mi od ní moc líbí a to je Má tlustá Valentýna, Norkys prostě umí dobře hrát i ty zápornějsí postavy